Na ostří nože

vyslz

Ostří nože 2015 kat I

Ostří nože 2015 kat II

Ostří nože 2014

Ostri noze 2014 kat I

Ostri noze 2014 kat II

Ostří nože

Závod začínajících gymnastů

Gymnastický rok 2013/ 2014 nám utekl jako voda. Školní děti pilně trénovaly a 30. 5. nastal čas, aby ukázaly své gymnastické dovednosti. Ti nejodvážnější se zúčastnili závodu v naší specializované tělocvičně v Žabce. Přihlášeno bylo 22 dětí, z důvodů nemoci závodilo 18 dětí z Opavy, Raduně, V.Hoštic, Krnova, Hrabyně, Brumovic a Neplachovic.
Závod bodovalo duo našich Eviček (Evička Davidová – hlavní rozhodčí a Evička Sobotíková), k ruce měli také naše závodní gymnastky Vendu a Elišku.
Závodníci předvedli krátkou akrobatickou sestavu, přímé skoky a přípravné chycení u žebřiny na kolotoče. Závodem je provázeli trenérka Gabka, Klárka jako vedoucí nástupu a počtář a gymnastky ze závodky Kačka a Kristýnka.
K vyhodnocení byli přizvání také rodiče závodníků. Než došlo k vyhodnocení a předání cen, každý z gymnastů mohl předvést svou nejlepší gym. dovednost – naskočený kotoul, svíčku, přemet stranou, vyšlapanou stojku, kolotoč nebo skoky. Zpestřením a motivací závodu byly také závodní sestavy Elišky na kladině, Hanky na bradlech a Kristýnky na akrobacii.
Na závěr po zaznění slavnostní famfáry byly našim závodníkům předány medaile a dřevěné sošky. Pak už jsme se mohli jen rozloučit s přáním dalších gymnastických úspěchů a poděkováním rodičům za jejich přízeň a podporu.

 
Vysledky na ostri 2014