O nás

Náš gymnastický klub působí na Opavsku více jak 15 let. Jsme parta pohodových a kvalifikovaných trenérek (sem tam se mezi námi najde i trenér) a společně se věnujeme hlavně dětem, které rády cvičí. Naše Drahuška, Evča, Gabka, Olinka, Martina s Martinou a Monika s Mončou se snaží o to, aby se dětem u nás líbilo a také o to, aby se u nás naučily základy gymnastiky, se kterými mohou pokračovat v gymnastice na vyšší úrovni a nebo je využít v každém jiném sportu. Holky i kluci mají možnost s naší gymnastikou začít již od tří let a věnovat se jí tak dlouho, dokud je bude bavit. Máme pro ně nachystanou speciálně zařízenou tělocvičnu Žabka, která je vybavena gymnastickým nářadím (bradla pánské/dámské, rojtr, hrazda, žebřiny, kladiny, trampolíny, odrazové můstky, lavičky, lana, jáma, …). Malé děti se na nářadí moc těší, velké na něm pilně trénují a všechny ostatní děti si ho mohou užít během různých sportovních akcí, které pro ně organizujeme (prázdninové sportování, gymnastické soustředění, programy pro MŠ …). Naši trenéři nepůsobí jen v Žabce, ale vyjíždějí také do světa. S gymnastkami se účastní různých gymnastických závodů a přeborů (Ostrava, Kopřivnice, Frenštát, …). Za malými dětmi jezdí do všech MŠ, za staršími do ZŠ, které o naši sportovní průpravu dětí projeví zájem.

Úzce spolupracujeme s:Opavské MŠ:Vaníčkova, Olomoucká, Zborovská, Riegrova, Mnišská, Šrámkova, Na Pastvisku, Havlíčkova, Slavkovská, Otická, 17. listopadu.

MŠ v okolí Opavy:Otice, Hradec nad Moravicí, Brumovice, Loděnice, Úvalno, Štěpánkovice, Velká Polom, Vlaštovičky, Velké Heraltice, Háj ve Slezsku, Raduň, Komárov, Vítkov, Hlučín, Kozmice, Dolní Benešov, Štáblovice, Uhlířov, Podvihov, Skřípov.

MŠ v Krnově: Hlubčická, Jiráskova.

MŠ v Ostravě: Majora Nováka, Alberta Kučery, O. Synka, L. Podeště. Základní školy:

ZŠ Církevní – Hradec nad Moravicí,

ZŠ Jaktař – Opava, ZŠ Leoše Janáčka – Krnov, ZŠ Mokré Lazce.

Naše nové školičky:Jakubčovice; Žimrovice; Heydukova Opava; E. Beneše Opava; Neumannova Opava; Chvalíkovice; Malé Hoštice; Těškovice;