Výsledky Vítr ze Soči

Podzimní vítr ze Soči
8.11. 2013 tělocvična ZŠ Pustá Polom
Tento závod má už své pevné místo v programu naší gymnastické sportovky. Tři roky podzimní závod proběhl v naší gymnastické specializované tělocvičně. V roce 2012 jsme jej uspořádali v tělocvičně ZŠ Raduň, ale proběhl v rámci celodenního soustředění bez účasti diváků především rodičů.
Letos díky vstřícnosti pana ředitele Vlastimila Hrádka a paní zástupkyně Ivany Cigánkové proběhl závod v tělocvičně ZŠ Pustá Polom.
Letos vítr vane ze Soči.
Motivací se nám letos stala XXII.zimní olympiáda, na kterou se připravují naši nejlepší sportovci.
Od 7. 2. do 23. 2. 2014 v ruské Soči a Krásné Poljaně budou reprezentovat Českou republiku nejlepší naši sportovci a náš národ je bude bedlivě sledovat.
Biatlonisté, krasobruslaři, hokejisté jsou v plné olympijské přípravě. Všechny tyto sportovní disciplíny vyžadují rychlost, sílu, obratnost, zpevnění, ale také základní gymnastické dovednosti. Olympijská sportoviště jsou již připravená, olympijská vesnice se dokončuje a jak jsme připraveni my ? To prověřil právě tento podzimní závod.
O kvalitu závodu se postarali tito rozhodčí
Hlavní rozhodčí závodu byla Eva Davidová.
Stojkovou průpravu hodnotila Gabka Heiderová, šplh Martina Bendová a Kristýnka Špičková,
zpevňovací sestavu Drahuška Špičková a Pavlína Hozová, na akrobacii byla Eva Davidová a Eva Sobotíková, reaktibilitu-soutěž zaměřenou na běh a postřeh měřila Monika Langerová a Tomáš Rádek, výsledky kompletoval Filip Špička. Nejvíce však jsem obdivovala trpělivost našeho zvukaře Olina Oždiana.
Že nám v Pusté Polomi rostou další šikovní gymnasté, dokázal malý Tomášek Kupka z první třídy.
Věřím, že tento závod byl pro nás všechny organizátory, rozhodčí, trenéry, ale hlavně závodníky a rodiče příjemně prožitým odpolednem. Téměř všechny děti mi udělaly svými výkony radost. Už se těším na holky z Dolní Lhoty a Krnova, až trochu povyrostou. Své připomínky ale hlavně náměty a postřehy nám napište na adresu gymnastika@email.cz.
Děkuje Vám všem Drahuška Špičková.(nejvíce budu fandit Gabce Soukalové)

VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

Výsledková listina Vítr ze Soči-page-001

Výsledková listina Vítr ze Soči-page-002